Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Złoto Laury i brąz Wiktora w Katowicach!

Opublikowano: 25-03-2024

Sukces naszych zawodników na VIII Grand Prix Miasta Katowice! W sobotnim turnieju wzięło udział czworo zawodników Akademii Szachowej Gliwice. Co ważne, wszyscy zajęli czołowe miejsca w swoich grupach wiekowych!

Sukces naszych zawodników na VIII Grand Prix Miasta Katowice! W sobotnim turnieju wzięło udział czworo zawodników Akademii Szachowej Gliwice. Co ważne, wszyscy zajęli czołowe miejsca w swoich grupach wiekowych, ale największe powody do zadowolenia mają Laura Górecka oraz Wiktor Reterski, którzy zajęli kolejno pierwsze i trzecie miejsce!

Poniżej komplet wyników naszych zawodników ⤵️

♟️ Chłopcy do lat 10
8 miejsce 🔴 Aleksander Nitsch (3 pkt) 🏅

♟️ Dziewczęta do lat 10
1 miejsce 🔴 Laura Górecka (4 pkt) 🥇🏆

♟️ Chłopcy do lat 14
3 miejsce 🔴 Wiktor Reterski (5,5 pkt) – i 3 w klasyfikacji ogólnej! 🥉🥉🏆
6 miejsce 🔴 Mateusz Wasilewski (5 pkt) 🏅

Wielkie brawa dla naszych wspaniałych szachistów!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.