Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasza oferta

Akademia Szachowa Gliwice jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się w Polsce. To odpowiednie miejsce dla entuzjastów szachów w każdym wieku i na każdym poziomie znajomości gry. W ofercie akademii znajdują się zarówno zajęcia rekreacyjne oraz treningi klubowe.

Zajęcia rekreacyjne skierowane są do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z szachami, chcą podnieść swój poziom gry czy też spędzić czas z osobami o podobnych zainteresowaniach. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w grupach od 10 do 12 osób z podziałem na wiek:
• Grupa przedszkolna (4 -6 lat)
• Grupa szkolna (7 – 18 lat)
• Grupa seniorska (powyżej 18 lat)

Treningi klubowe skierowane są do osób, które chcą wnieść swoją grę na wyższy poziom i mierzyć się z najlepszymi zawodnikami w kraju oraz na świecie. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

Cennik:
• Zajęcia rekreacyjne: 90,00 zł/ miesiąc
• Treningi klubowe: 150,00 zł/ miesiąc

Kontakt bezpośredni
Dawid Kruk, manager ds. organizacyjnych
E-mail: [email protected]
Telefon: +48 787 889 417

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.