Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Laura i Lila z wysokimi miejscami na turnieju w Niemczech!

Opublikowano: 22-04-2024

W weekend Laura i Lila Góreckie zagrały w turnieju w Dreźnie. Nasze szachowe siostry rozegrały świetne zawody i zajęły czołowe miejsca w swoich grupach wiekowych! Laura znalazła się na najniższym stopniu podium, a Lila zawody zakończyła na 8. pozycji. Jesteśmy przekonani, że udział w zagranicznym turnieju wpłynie pozytywnie na szachowy rozwój dziewczat.

W weekend Laura i Lila Góreckie zagrały w turnieju w Dreźnie. Nasze szachowe siostry rozegrały świetne zawody i zajęły czołowe miejsca w swoich grupach wiekowych! Laura znalazła się na najniższym stopniu podium, a Lila zawody zakończyła na 8. pozycji. Jesteśmy przekonani, że udział w zagranicznym turnieju wpłynie pozytywnie na szachowy rozwój dziewcząt.

Grupa A
3 miejsce 🔴 Laura Górecka – 5,5/7 pkt 🥉🏆
Grupa B
8 miejsce 🔴 Lila Górecka – 4/7 pkt 🏅

Wielkie brawa dla naszych wspaniałych szachowych sióstr! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.