Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Złoto i brąz naszych zawodników w Bełchatowie!

Opublikowano: 21-05-2023

W sobotę odbył się Turniej szachowy z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja. W grupie do lat 10 wystąpiło troje naszych zawodnikowi, którzy zaprezentowali wysoką formę! […]

W sobotę odbył się Turniej szachowy z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja. W grupie do lat 10 wystąpiło troje naszych zawodnikowi, którzy zaprezentowali wysoką formę! Mateusz Wasilewski triumfował w całych zawodach, a Pavlo Feseniuk zajął 3. miejsce. Z bardzo dobrej strony pokazała się także 5-letnia Maryna Feseniuk, najmłodsza uczestniczka turnieju!

1️⃣ miejsce – Mateusz Wasilewski (8 pkt) 🥇
3️⃣ miejsce – Pavlo Feseniuk (7,5 pkt) 🥉
⭐️ Maryna Feseniuk (1 pkt) – najmłodsza uczestniczka turnieju! 🏅

Wielkie brawa dla naszych wspaniałych szachistów! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.