Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Wysokie miejsca naszych zawodników w Pawłowicach!

Opublikowano: 01-05-2023

W weekend w Pawłowicach odbyły się dwa turnieje dla młodych szachistów, w których wzięło udział czworo naszych zawodników: Jakub Pieliński, Tomasz Szymański, Szymon Jaworek i Wojciech Kozłowski. Wszyscy zawodnicy pokazali się z dobrej strony, a Kuba i Szymek zdobyli nowe kategorie szachowe!

W weekend w Pawłowicach odbyły się dwa turnieje dla młodych szachistów. W Pawłowickim Turnieju Szachowym Dzieci udział wzięli Jakub Pieliński i Tomasz Szymański, a w Pawłowickim Klasyfikacyjnym Turnieju dla Dzieci do lat 13 wystąpili Szymon Jaworek i Wojciech Kozłowski. Wszyscy zawodnicy pokazali się z dobrej strony, a Kuba i Szymek zdobyli nowe kategorie szachowe!

♟ Pawłowicki Turniej Szachowy Dzieci

4. miejsce – Jakub Pieliński (5 punktów) – IV kategoria szachowa 🏅✨
7. miejsce – Tomasz Szymański (4 punkty) 🏅

♟ Pawłowicki Klasyfikacyjny Turniej dla Dzieci do lat 13

2. miejsce – Szymon Jaworek (5 punktów) – III kategoria szachowa 🥈🏅✨
19. miejsce – Wojciech Kozłowski (2,5 punktu) 🏅

Wielkie brawa dla chłopców! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.