Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Świetne wyniki naszych szachistów! 2. miejsce Maryny!

Opublikowano: 25-03-2024

W Zabrzu odbył się turniej "Witaj Wiosno", w którym udział wzięło troje naszych szachistów. 2. miejsce w grupie do lat 8 zajęła Maryna Fesniuk, natomiast jej brat Pavlo, który rywalizował w grupie OPEN zajął miejsce tuż za podium. Wysokie 6. miejsce zajął Szymon Kieca.

W Zabrzu odbył się turniej „Witaj Wiosno”, w którym udział wzięło troje naszych szachistów. 2. miejsce w grupie do lat 8 zajęła Maryna Fesniuk, natomiast jej brat Pavlo, który rywalizował w grupie OPEN zajął miejsce tuż za podium. Wysokie 6. miejsce zajął Szymon Kieca.

♟️ Grupa do lat 8
2 miejsce 🔴 Maryna Feseniuk (6,5 pkt) 🥈🏆

♟️ Grupa OPEN
4 miejsce 🔴 Pavlo Feseniuk (3 pkt) 🏅
6 miejsce 🔴 Szymon Kieca (2,5 pkt) 🏅

Serdeczne gratulacje dla Maryny, Pavlo i Szymka!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.