Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Wysokie miejsca naszych zawodników w Katowicach!

Opublikowano: 25-09-2022

Błażej, Mateusz i Wiktor w rywalizacji głównie ze starszymi od siebie szachistami pokazali się z dobrej strony na VI Grand Prix Katowic!

W Katowicach odbył się turniej szachowy dla dzieci do lat 14, w którym udział wzięło trzech naszych zawodników. Błażej, Mateusz i Wiktor w rywalizacji głównie ze starszymi od siebie szachistami pokazali się z dobrej strony i zajęli wysokie miejsca w turnieju. W klasyfikacji do lat 10 Błażej zdobył złoto 🥇, Wiktor brąz 🥉, Mateusz uplasował się na 🎖6⃣ pozycji.

🔴 Błażej Zagłówek, 5 punktów w 7 rundach ♟ 1. miejsce w klasyfikacji do lat 10 i 7. w klasyfikacji generalnej
🔴 Wiktor Reterski, 5 punktów w 7 rundach ♟ 3. miejsce w klasyfikacji do lat 10 i 9. w klasyfikacji generalnej
🔴 Mateusz Wasilewski – 4 punkty w 7 rundach ♟ 6. miejsce w klasyfikacji do lat 10 i 19. w klasyfikacji generalnej


Gratulacje chłopaki, dobra robota! 👏🙌👍

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.