Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Wiktor Reterski wicemistrzem Polski!

Opublikowano: 14-01-2023

W sobotę w Pokrzywnej zakończyły się Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 11 w szachach klasycznych. W turnieju, który trwał od 8 stycznia, rywalizował Wiktor […]

W sobotę w Pokrzywnej zakończyły się Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 11 w szachach klasycznych. W turnieju, który trwał od 8 stycznia, rywalizował Wiktor Reterski. Nasz zawodnik ponownie zaprezentował wysoką formę i z wynikiem 5 punktów w 7 rundach ostatecznie uplasował się na 2. miejscu!

Serdeczne gratulacje dla naszego srebrnego medalisty! Brawo Wiktor! 👏🥈🔴💪🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.