Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Wielki sukces Wiktora Zmarzłego!

Opublikowano: 04-05-2022

Weekend majowy był prawdziwym popisem pięknej gry Wiktora Zmarzłego, który odniósł przekonujące zwycięstwo w turnieju Kania Finanse - Izydora Palowskiego Pamięci.

Weekend majowy był prawdziwym popisem pięknej gry Wiktora Zmarzłego, który odniósł przekonujące zwycięstwo w turnieju Kania Finanse – Izydora Palowskiego Pamięci.

Nasz zawodnik zawody w Goleszowie zakończył bez porażki, odnosząc 7 zwycięstw i remisując dwie partie! ♟🔝👏

Wiktor zyskał +136 punktów do rankingu Elo oraz wyrobił normę kandydata na mistrza! Co warte podkreślenia, nasz szachista w turnieju był rozstawiony z 7. numerem startowym.

Serdeczne gratulacje Wiktor, świetna robota! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.