Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Udany weekend naszych zawodników!

Opublikowano: 07-11-2022

Mateusz Wasilewski zajął pierwsze miejsce na Otwartych Mistrzostwach Zagłębia w Sosnowcu, a Szymon Kieca był czwarty na katowickim XI Turnieju o Puchar Dyrektora MDK Koszutka. Z dobrej strony pokazali się także nasi pozostali reprezentanci.

Mateusz Wasilewski zajął pierwsze miejsce na Otwartych Mistrzostwach Zagłębia w Sosnowcu, a Szymon Kieca był czwarty na katowickim XI Turnieju o Puchar Dyrektora MDK Koszutka. Z dobrej strony na tym turnieju zaprezentowali się także nasi pozostali reprezentanci. Nasi zawodnicy rywalizowali także w Pawłowicach, gdzie ich łupem padały punkty i zwycięstwa!

Otwarte Mistrzostwa Zagłębia – Grupa do lat 10
Miejsce 1 – 🔴 Mateusz Wasilewski (6,5 pkt)

Grupa Open A do lat 10
Miejsce 10 – 🔴 Bartosz Sieczkowski Sieczkowski (4 pkt)
Miejsce 12 – ⚪ Hanna Sieczkowska (4 pkt)
Miejsce 17 – 🔴 Igor Reterski (3 pkt)
Grupa Open A do lat 10
Miejsce 4 – 🔴 Szymon Kieca (5 pkt)
Miejsce 11 – ⚪ Bartosz Bochyński (4 pkt)
Miejsce 15 – 🔴Szymon Dąbrowski (3 pkt)

Pawłowicki Otwarty Turniej dla 1600-1700 PZSzach
Klasyfikacja generalna
Miejsce 10 – 🔴 Tymoteusz Dyrcz (4 pkt)
Miejsce 16 – ⚪ Kamil Jania (3,5 pkt)

Wielkie brawa dla naszych młodych szachistów! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.