pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Świetne wyniki naszych zawodników w Mikołowie!

Opublikowano: 24-01-2022

22 stycznia odbył się Karnawałowy Turniej Szachowy o kategorie V i IV do lat 11, w którym wzięło udział dwoje naszych zawodników. Oboje zaprezentowali się z dobrej strony i zajęli miejsca w czołówce tabeli!

🥇 Bez porażki zawody zakończył Stanisław Wieczorek. Nasz zawodnik wynikiem 5,5 punktu z 6 w pewnym stylu wywalczył pierwsze miejsce, a także zdobył IV kategorię.

🥈 Z kolei Antonina Wieczorek zdobyła 3,5 punktu i zajęła szóste miejsce w tabeli, a drugie w klasyfikacji dziewcząt.

Naszym zawodnikom gratulujemy  udanego występu! 🔴👏👍

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.