Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Sukcesy naszych zawodników w Chorzowie!

Opublikowano: 19-02-2023

Zawodnicy Akademii Szachowej Gliwice utrzymują wysoką formę! W Ogólnopolskim Turnieju Szachowym, który odbył się wczoraj w Chorzowie, wzięło udział ośmioro naszych szachistów. Wszyscy zaprezentowali solidną grę i zasługują na brawa!

Zawodnicy Akademii Szachowej Gliwice utrzymują wysoką formę! W Ogólnopolskim Turnieju Szachowym, który odbył się wczoraj w Chorzowie, wzięło udział ośmioro naszych szachistów. Wszyscy zaprezentowali solidną grę i zasługują na brawa! Osobne słowo wyróżnienia należy się jednak Hani Sieczkowskiej, która była najlepsza w klasyfikacji juniorek do lat 8 i Mateuszowi Wasilewskiemu, który zajął drugie miejsce wśród zawodników do lat 12!

♟️ Klasyfikacja do lat 8 (wg. generalnej)
6️⃣ miejsce: Hanna Sieczkowska (1. miejsce wśród juniorek) 🔴
8️⃣ miejsce: Reterski Igor 🔴
🔟 miejsce: Bartosz Sieczkowski 🔴

♟️ Klasyfikacja do lat 12 (wg. generalnej)
2️⃣ miejsce – Mateusz Wasilewski 🔴
5️⃣ miejsce – Wiktor Reterski 🔴
2️⃣2️⃣ miejsce- Stanisław Wieczorek 🔴
2️⃣3️⃣ miejsce – Wojciech Kozłowski 🔴
2️⃣9️⃣ miejsce – Wieczorek Małgorzata 🔴

Wielkie brawa dla naszych młodych szachistów! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.