Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Srebro Akademii na Małej Olimpiadzie Szachowej!

Opublikowano: 07-05-2023

Drużyna Akademii Szachowej do lat 10 zajęła drugie miejsce na Małej Olimpiadzie Szachowej, która odbyła się w sobotę w Chorzowie. Zawodnicy w grupie do lat 14 również zaprezentowali solidna formę zajmując ósme miejsce w tabeli.

Drużyna Akademii Szachowej do lat 10 zajęła drugie miejsce na Małej Olimpiadzie Szachowej, która odbyła się w sobotę w Chorzowie. Zawodnicy w grupie do lat 14 również zaprezentowali solidna formę zajmując ósme miejsce w tabeli. Warto podkreślić fakt, że rywalizowali głównie ze starszymi od siebie zawodnikami!

Poniżej składy oraz wyniki obu drużyn ⤵️⤵️⤵️

♟️Drużyna lat 10
2. miejsce – 11 punktów
🔴 Wasilewski Mateusz
🔴 Górecka Laura
🔴 Górecka Lila
🔴 Fudal Mikołaj

♟️ Drużyna do lat 14
8. miejsce – 7 punktów
⚪️ Górecki Adam
⚪️ Zagłówek Błażej
⚪️ Ogrodowski Oskar
⚪️ Klimowicz Krzysztof

Serdeczne gratulacje dla naszych reprezentantów! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.