Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Solidne występy Hani i Michała na turnieju w województwie opolskim!

Opublikowano: 26-02-2023

Hania Kolak i Michał Franosz reprezentowali barwy Akademii na turnieju „II Puchar Ziemi Strzeleckiej w Szachach”. Młodzi zawodnicy rywalizowali w grupie Open C (1000 – […]

Hania Kolak i Michał Franosz reprezentowali barwy Akademii na turnieju „II Puchar Ziemi Strzeleckiej w Szachach”. Młodzi zawodnicy rywalizowali w grupie Open C (1000 – 1200 PZSzach), pokazując się z dobrej strony!

🏅 Michał zdobył 2,5 punktu a 🏅 Hania 2 punkty. Na uwagę zasługuje fakt, że nasi zawodnicy niejednokrotnie rywalizowali ze starszymi od siebie szachistami.


Brawa dla Hani i Michała za sportową postawę i piękną szachową walkę! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.