Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Solidna gra naszych zawodników na turnieju w Czechach!

Opublikowano: 18-03-2024

W ubiegły weekend czworo naszych zawodników wzięło udział w turnieju szachowym w czeskim Pietwałdzie. Chłopcy pokazali klasę rywalizując w silnie obsadzonych zawodach. Zdecydowanie najbardziej zadowolony może być Igor Reterski, który zajął 2. miejsce w klasyfikacji juniorów do lat 10

W ubiegły weekend czworo naszych zawodników wzięło udział w turnieju szachowym w czeskim Pietwałdzie. Chłopcy pokazali klasę rywalizując w silnie obsadzonych zawodach. Zdecydowanie najbardziej zadowolony może być Igor Reterski, który zajął 2. miejsce w klasyfikacji juniorów do lat 10!

Poniżej prezentujemy wyniki końcowe naszych zawodników
🏅 Wiktor Reterski 🔴 84. miejsce(4,5 pkt)
🏅 Mateusz Wasilewski 🔴 86. miejsce (4,5 pkt)
🏅 Zagłówek Błażej 🔴 89. miejsce (4,5 pkt)
🏅 Reterski Igor 🔴 137. miejsce (3 pkt)

Serdeczne gratulacje dla wszystkich! Tak trzymajcie! 👏👊💪

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.