Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Solidna gra braci Reterskich w Czechach!

Opublikowano: 18-02-2024

5. miejsce Wiktora wśród zawodników do lat 15 oraz 5. lokata Igora w klasyfikacji szachistów do rankingu 1200 - te wyniki świadczą o bardzo dobrej dyspozycji naszych szachowych braci, którzy w wekeend zagrali na turnieju w czeskim Rychwałdzie!

miejsce Wiktora wśród zawodników do lat 15 oraz 5. lokata Igora w klasyfikacji szachistów do rankingu 1200 – te wyniki świadczą o bardzo dobrej dyspozycji naszych szachowych braci, którzy w weekend zagrali na turnieju w czeskim Rychwałdzie!

♟️ Wyniki naszych zawodników ⤵️
🏅 Wiktor Reterski 5/9 pkt 🔴 52. miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 5. wśród zawodników do lat 15
🏅 Igor Reterski 2,5/9 pkt 🔴 118. miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 5. wśród zawodników do rankingu 1200

Wielkie brawa dla chłopców za solidną grę w mocno obsadzonym turnieju! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.