Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Reprezentanci Akademii na podium w Wojewódzkiej Licealiadzie w szachach!

Opublikowano: 01-12-2022

Mateusz Wilk i Dominik Fryda, młodzi trenerzy i zarazem zawodnicy Akademii Szachowej Gliwice, wzięli udział w Wojewódzkiej Licealiadzie w szachach, gdzie reprezentowali swoją szkołę. Gliwicka […]

Mateusz Wilk i Dominik Fryda, młodzi trenerzy i zarazem zawodnicy Akademii Szachowej Gliwice, wzięli udział w Wojewódzkiej Licealiadzie w szachach, gdzie reprezentowali swoją szkołę. Gliwicka drużyna rozegrała wspaniałe zawody i ostatecznie zajęła wysokie trzecie miejsce w turnieju!

Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. E. Dembowskiego wystąpiła w składzie:
🟢 Jan Pisarek
🔴 Mateusz Wilk
🔴 Dominik Fryda
🟢 Klara Kukuła


Wielkie brawa i serdeczne gratulacje dla naszych medalistów! 🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.