Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Newsy

Przyjacielska partia w siedzibie PF Restrukturyzacje

Opublikowano: 18-10-2023

W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność spotkać się z mecenasem Łukaszem Frączkiem, współzałożycielem firmy PF Restrukturyzacje - sponsorem Akademii Szachowej Gliwice.

W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność spotkać się z mecenasem Łukaszem Frączkiem, współzałożycielem firmy PF Restrukturyzacje – sponsorem Akademii Szachowej Gliwice.

Spotkanie miało na celu podziękowaniu naszemu Partnerowi za dotychczasowe wsparcie Klubu. Wyrazem naszej wdzięczności była pamiątkowa koszulka Akademii przekazana na ręce Pana Łukasza przez kapitana naszej Ekstraligowej drużyny, Arcymistrza Tomasza Warakomskiego.

Oczywiście nie mogło się obyć bez przyjacielskiej partii szachów pomiędzy mecenasem a Arcymistrzem! Możemy zdradzić, że partia była bardzo ciekawa, a Pan Łukasz długo stawiał opór naszemu kapitanowi!

Serdecznie dziękujemy Panom Łukaszowi Frączkowi i Jackowi Pietrzeli za wsparcie Akademii, a także gościnę i miło spędzony czas.

PF Restrukturyzacje to firma założona i prowadzona przez kwalifikowanych doradców restrukturyzacyjnych – mec. Jacka Pietrzelę i mec. Łukasza Frączka, specjalizująca się w obszarze restrukturyzacji i upadłości, która w 2022 r. odnotowała największą liczbę otwartych postępowań restrukturyzacyjnych w Polsce. #TeamPFRestrukturyzacje wspiera Akademię Szachową Gliwice od początku 2023 r.

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.