Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Pavlo Feseniuk z brązowym medalem na Mistrzostwach Polski!

Opublikowano: 28-08-2022

Pavlo Feseniuk zdobył brązowy medal w zakończonych 28 sierpnia Mistrzostwach Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych!

Pavlo Feseniuk zdobył brązowy medal w zakończonych 28 sierpnia Mistrzostwach Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych!

Nasz zawodnik pokazał się ze świetnej strony w turnieju, który odbywał się w Rzeszowie. Pavlo rywalizujący w grupie chłopców do lat 8 odniósł 9 zwycięstw, zanotował 2 remisy i tyle samo porażek. Ten bilans dał mu 10 punktów i 3. miejsce w całych zawodach. 🏆🥉

Serdeczne gratulacje dla naszego młodego szachisty! ♟🔴👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.