Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Nasze dziewczęta na podium turnieju w Rudzie Śląskiej! III kategoria szachowa Igora!

Opublikowano: 04-03-2024

W weekend odbył się IX Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej, na którym medale wywalczyły Hania Sieczkowska i Antosia Pachuta, a Igor Reterski zdobył III kategorię szachową!

W weekend odbył się IX Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej, w którym udział wzięło sześcioro zawodników Akademii. Co bardzo nas cieszy – wszyscy zaprezentowali wysoką formę i zajęli czołowe lokaty w swoich grupach! Medale wywalczyły Hania Sieczkowska i Antosia Pachuta, a Igor Reterski zdobył III kategorię szachową!

♟️ GRUPA A
3 miejsce 🔴 Sieczkowska Hanna (5 pkt)
4 miejsce 🔴 Sieczkowski Bartosz (4,5 pkt)
8 miejsce 🔴 Reterski Igor(4 pkt; uzyskana norma na III kategorię szachową)
22 miejsce 🔴 Feseniuk Maryna (2,5 pkt)

♟️ GRUPA B
6 miejsce 🔴 Bochyński Bartosz (4,5 pkt)

♟️ GRUPA C
2 miejsce 🔴 Pachuta Antonina (4,5 pkt)

Serdeczne gratulacje dla naszej utalentowanej szachowej ekipy! Tak trzymajcie!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.