pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Igor zwycięzcą turnieju do lat 12. Wysokie miejsce Mieszka!

Opublikowano: 20-02-2023

Igor Reterski został zwycięzcą Turnieju Szachowego dla Dzieci do lat 12 o V i IV kategorię szachową. Wysokie 5. miejsce zajął Mieszko Skiba, a Marina Feseniuk, która pokazała się z bardzo dobrej strony, zajęła miejsce 18.

Wczoraj w naszym mieście odbył się Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 12 o V i IV kategorię szachową. Zwycięzcą z kompletem punktów został 🏆🥇 Igor Reterski (6 punktów z 6 partii)! Wysokie 5. miejsce zajął z kolei 🏅 Mieszko Skiba (4 punkty). Akademię Szachową Gliwice reprezentowała także 🏅 Marina Feseniuk, która zdobyła 1,5 punktu i zajęła 18 miejsce.

Wielkie brawa dla naszych zawodników, a szczególne gratulacje dla Igora! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.