Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Newsy

Emphie Solutions sponsorem strategicznym Akademii na kolejny rok!

Opublikowano: 02-02-2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Emphie Solutions przez kolejny rok będzie sponsorem strategicznym Akademii Szachowej Gliwice!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Emphie Solutions przez kolejny rok będzie sponsorem strategicznym Akademii Szachowej Gliwice! Gliwicki software house jest doskonale znany otoczeniu naszego klubu od wielu lat wspierając finansowo funkcjonowanie ekstraligowej drużyny seniorskiej oraz sekcji juniorów, a także organizację klubowych eventów.

W ramach podpisanej umowy logotyp firmy Emphie Solutions oraz jej produktu – platformy szachowej ChessGrow nadal będzie widniał na koszulkach naszej Ekstraligowej drużyny.

Maciej Strugała, Chief Operating Oficer Emphie Solutions:
“Szachy to dyscyplina sportu silnie wpisana w DNA naszej firmy od samego początku jej funkcjonowania. Nasza historia zaczęła się od budowy własnego produktu – platformy szachowej ChessGrow, przez co w naturalny sposób w szeregach naszej firmy pojawiło się wielu szachistów, którzy są z nami do dzisiaj. Akademia Szachowa Gliwice od zawsze była dla Emphie kluczowym partnerem oraz źródłem eksperckiej wiedzy domenowej. Nasza współpraca od wielu lat przebiega wzorowo i dostarcza mnóstwa sportowych emocji oraz sukcesów: od występów ekstraligowej drużyny seniorów, po wsparcie młodych, utalentowanych zawodników startujących w Mistrzostwach Polski i Świata. Głęboko wierzymy, że mamy przed sobą jeszcze wiele wspólnych projektów do zrealizowania oraz sukcesów do osiągnięcia. Dlatego też decyzja o kontynuacji naszej misji poprzez wsparcie Akademii Szachowej Gliwice w roku 2023 była oczywista.”

Arcymistrz Tomasz Warakomski, wiceprezes Akademii Szachowej Gliwice:
„Od 2009 roku, czyli od powstania Akademii Szachowej Gliwice, przeszliśmy długą drogę, budując i rozwijając silny ośrodek szachowy w naszym mieście. Pragnę jednak podkreślić, że rozwój szkolenia dzieci i młodzieży, budowa silnej drużyny seniorów czy organizacja życia szachowego w Gliwicach nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie Emphie Solutions. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasz partner zostaje z nami na kolejny rok.”

Emphie Solutions to gliwicki software house specjalizujący się w budowaniu cyfrowych produktów oraz dostarczaniu najwyższej klasy usług programistycznych i konsultingowych. Biuro firmy mieści się na ul. Dolnych Wałów 13/3LU.

Więcej informacji na temat Emphie Solutions znajdą Państwo na stronie internetowej firmy emphie.com

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.