Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Newsy

Emphie Solutions i Akademia Szachowa Gliwice razem na dłużej!

Opublikowano: 16-02-2024

Z ogromną radością dzielimy się z Wami informacją o przedłużeniu współpracy z naszym Partnerem Strategicznym - firmą Emphie Solutions!

Z ogromną radością dzielimy się z Wami informacją o przedłużeniu współpracy z naszym Partnerem Strategicznym – firmą Emphie Solutions!

Podobnie jak miało to miejsce dotychczas, współpraca z Emphie Solutions obejmie wsparcie finansowe dla drużyny seniorskiej, sekcji juniorów i organizację klubowych wydarzeń. W ramach umowy, logo Emphie Solutions oraz produktu firmy – platformy szachowej ChessGrow, zdobić będą rękawy koszulek drużyny seniorskiej.

Maciej Strugała, Chief Operating Officer Emphie Solutions.
Niezwykle cieszy nas sportowy rozwój drużyny, która z roku na rok jest coraz silniejsza i nadaje ton jednej z najlepszych lig szachowych na świecie. Akademia Szachowa Gliwice to jednak przede wszystkim setki młodych szachistów z Gliwic, których rozwój możemy wspierać. Współpraca z klubem pozwala nam realizować edukacyjne i społeczne misje naszej firmy. Każdy kolejny sukces młodych szachistów Akademii utwierdza nas w przekonaniu, że to, co robimy, ma sens!”

Arcymistrz Tomasz Warakomski, wiceprezes Akademii Szachowej Gliwice i zarazem kapitan ekstraligowej drużyny: „Bez wątpienia, gdyby nie zaangażowanie Emphie Solutions przez te wszystkie lata, nasz klub nie działałby w obecnym kształcie i nie byłby w stanie osiągnąć celów, takich jak występy w Ekstralidze i Superlidze, wyjazdy młodych zawodników na duże turnieje międzynarodowe, czy też organizacja różnorodnych wydarzeń. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z tej współpracy i bardzo się cieszymy, że jest kontynuowana.”


ℹ️ Emphie Solutions to gliwicki software house zapewniający najwyższej jakości usługi IT, obecnie współpracujący z klientami z Korei Południowej, Stanów Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie emphie.com

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.