pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Dwa medale i wysokie miejsca naszych zawodników w Ustroniu!

Opublikowano: 21-08-2022

Pavlo Feseniuk oraz Wiktor Reterski zdobyli dwa brązowe medale, a Aleksandra Kieca zajęła 3. miejsce w klasyfikacji juniorek do lat 18 na turnieju w Ustroniu! Inni reprezentanci Akademii Szachowej Gliwice także pokazali się z dobrej strony.

Dobiegł końca festiwal Szachy w Ustroniu łączą pokolenia. Była to udana dla naszych zawodników impreza, na której Pavlo Feseniuk oraz Wiktor Reterski zdobyli dwa brązowe medale, a Aleksandra Kieca zajęła 3. miejsce w klasyfikacji juniorek do lat 18! Inni reprezentanci Akademii Szachowej Gliwice także pokazali się z dobrej strony zajmując wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Turniej B
🔟 miejsce (5. miejsce w klasyfikacji juniorów do lat 14) – Wiktor Zmarzły (6 punktów) 🔴

Turniej C
1⃣2⃣ miejsce (3. miejsce w klasyfikacji juniorek do lat 18) – Aleksandra Kieca (6,5 punktu) 🔴
4⃣2⃣ miejsce – Mikołaj Radwański (5,5 punktu) ⚪
9⃣1⃣ miejsce – Sokalla Tomasz (5 punktów) 🔴
1⃣1⃣5⃣ miejsce – Miodek Jakub (4,5 punktu) ⚪

Dodatkowo Jakub Miodek uzyskał normę na III kategorię szachową.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników, a także wspaniałej szachowej postawy! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.