Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Dobre występy naszych zawodników w Pszczynie. Medal Łukasza Świderskiego!

Opublikowano: 20-09-2021

Drugie miejsce w klasyfikacji chłopców do lat 9 i trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej w szachach błyskawicznych na turnieju w Pszczynie zajął Łukasz Świderski!

Drugie miejsce w klasyfikacji chłopców do lat 9 i trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej w szachach błyskawicznych na turnieju w Pszczynie zajął Łukasz Świderski!

Dotarły do nas świetne informacje z Pszczyny, gdzie rozgrywany był VI Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza! Drugie miejsce w klasyfikacji chłopców do lat 9 i trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej w szachach błyskawicznych zajął Łukasz Świderski! 🔴🏆🥈

W tej grupie grał także 🔴 Wojciech Jakubiec, który z solidnym wynikiem 6 punktów zajął miejsce 10.

W turnieju wziął udział również starszy brat Łukasza, 🔴 Piotr Świderski, który także pokazał się z dobrej strony. W grupie do lat 17, zdobywając 6 punktów w 9 partiach, zajął wysokie 8. miejsce!

Całej trójce gratulujemy udanych występów! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.