Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Dobre wyniki naszych zawodników w Rudzie Śląskiej!

Opublikowano: 17-04-2023

W ubiegły weekend odbył się turniej "Rudzka Wiosna 2023", w którym udział wzięli Tymoteusz Dyrcz oraz Laura i Adam Góreccy. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony zajmując wysokie miejsca w swoich grupach wiekowych!

W ubiegły weekend odbył się turniej „Rudzka Wiosna 2023”, w którym udział wzięli Tymoteusz Dyrcz oraz Laura i Adam Góreccy. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony zajmując wysokie miejsca w swoich grupach wiekowych!

♟ Grupa 10-12 lat

  1. miejsce – Adam Górecki 🔴 5 pkt 🏅
  2. miejsce – Tymoteusz Dyrcz 🔴 4 pkt 🏅

♟ Grupa do lat 9

  1. miejsce – Laura Górecka 🔴 4 pkt 🏅

Serdeczne gratulacje dla naszych młodych szachistów. Tak trzymajcie! 👏🙌👍

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.