Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Pavlo Mistrzem Śląska! Laura i Wiktor z wicemistrzowskimi tytułami!

Opublikowano: 04-05-2024

Troje zawodników Akademii Szachowej Gliwice osiągnęło wspaniałe wyniki na zakończonych wczoraj Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych! Pavlo zdobył złoty medal, a Laura i Wiktor srebrne!

Troje zawodników Akademii Szachowej Gliwice osiągnęło wspaniałe wyniki na zakończonych wczoraj Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych!

Pavlo Feseniuk triumfował w grupie chłopców do lat 11, a Laura Górecka w tej samej grupie wiekowej była druga wśród dziewcząt. Rywalizujący w grupie chłopców do lat 13 Wiktor Reterski także zdobył srebrny medal!

Serdeczne gratulacje dla Mistrza oraz Wicemistrzów Śląska!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.