Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Dobre wyniki Hani, Laury i Pavlo na Mistrzostwach Polski!

Opublikowano: 18-03-2024

W niedziele dobiegły końca Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat, w których rywalizowało troje zawodników Akademii. Wszyscy zaprezentowali wysoką formę i zajęli miejsca tuż za pierwszą dziesiątką.

W niedziele dobiegły końca Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat, w których rywalizowało troje zawodników Akademii. Wszyscy zaprezentowali wysoką formę i zajęli miejsca tuż za pierwszą dziesiątką. Jest to sporym osiągnięciem biorąc pod uwagę, że w obu grupach startowało po 68 zawodników, a rywalizacja stała na najwyższym krajowym poziomie!

♟️ Chłopcy
Pavlo Feseniuk 🔴 11. Miejsce (6 pkt) 🏅
📊 Bilans: 4 zwycięstwa, 4 remisy, 1 porażka
Zysk 23 punktów rankingowych

♟️ Dziewczęta
Laura Górecka 🔴 12. Miejsce (6 pkt) 🏅
📊 Bilans: 5 zwycięstw, 2 remisy, 2 porażki
📈 Zysk 12 punktów rankingowych
♟️ Hanna Sieczkowska 🔴 16. Miejsce (5,5 pkt) 🏅
📊 Bilans: 5 zwycięstw, 1 remis, 3 porażki
📈 Zysk 16 punktów rankingowych

Wasza determinacja, ciężka praca i pasja do szachów są inspirujące dla nas wszystkich! Trzymamy kciuki za wasze dalsze sukcesy! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.