Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Czołowe miejsca rodzeństwa Góreckich we Wrocławiu. Brązowy medal Adama!

Opublikowano: 13-02-2023

W sobotę odbył się Turniej Szachowy Wrocławskiego Krasnala, w którym wzięło udział troje naszych zawodników - Lila, Laura i Adam Góreccy. Rodzeństwo poradziło sobie bardzo dobrze zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

W sobotę odbył się Turniej Szachowy Wrocławskiego Krasnala, w którym wzięło udział troje naszych zawodników – Lila, Laura i Adam Góreccy. Rodzeństwo poradziło sobie bardzo dobrze zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Najwyżej uplasował się Adam Górecki, który z 4 zwycięstwami w 5 rundach zajął 3 miejsce w grupie do lat 12.

Grupa do lat 7

7⃣miejsce – Lila Górecka (3 punkty) 🏅

Grupa do lat 10

1⃣5⃣ miejsce – Laura Górecka (3 punkty) 🏅

Grupa do lat 12

3⃣ miejsce – Adam Górecki (4 punkty) 🥉

Serdeczne gratulacje dla naszych reprezentantów, tak trzymajcie!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.