Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Cenne doświadczenia z Mistrzostw Polski młodzików!

Opublikowano: 16-03-2022

W Jastrzębiej Górze dobiegły końca Mistrzostwa Polski do lat 10, na których Akademię Szachową Gliwice reprezentowało dwóch zawodników.

W Jastrzębiej Górze dobiegły końca Mistrzostwa Polski do lat 10, na których Akademię Szachową Gliwice reprezentowało dwóch zawodników.

🔴 Szymon Kieca do Gliwic wrócił z dorobkiem trzech punktów, a Łukasz Świderski 🔴 swój udział w turnieju zakończył z dwoma „oczkami” na koncie. Najważniejsze są jednak doświadczenia, które nasi młodzi szachiści zebrali na turnieju wysokiej rangi.

Chłopcom gratulujemy sportowej postawy i jesteśmy przekonani o ich dalszym rozwoju szachowym! 👏👍

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.