Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Awans Wiktora i Antosi do MP Juniorów 2023!

Opublikowano: 11-11-2022

Wiktor Reterski zakończył zmagania w Półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów do lat 11 na bardzo wysokim 5. miejscu i tym samym wywalczył awans do Finału Mistrzostw Polski Juniorów, który zostanie rozegrany w 2023 roku.

Antonina Wieczorek oraz Wiktor Reterski dzięki dobrym występom na półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów do lat 11 wywalczyli awans do Finału Mistrzostw Polski Juniorów, który zostanie rozegrany w 2023 roku.

🔴 Wiktor Reterski zakończył zmagania w Półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów do lat 11 na bardzo wysokim 5. miejscu i tym samym wywalczył awans do Finału Mistrzostw Polski Juniorów, który zostanie rozegrany w 2023 roku.

Zawodnik Akademii Szachowej Gliwice zanotował 5 zwycięstw, 2 remisy i tylko 2 porażki na dystansie całego turnieju. Gratulujemy wspaniałego wyniku i sportowej walki do końca turnieju! 👏

🔴 W kategorii juniorek do lat 11 walczyła także Antonina Wieczorek, która z dorobkiem 4 punktów uplasowała się na 10. miejscu, co również jest premiowane awansem do Finałowego Turnieju‼

Gratulujemy sportowej postawy i walki w każdej rozegranej partii! 👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.