Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Antonina Wieczorek z pucharem zdobytym na turnieju w USA!

Opublikowano: 22-01-2023

Antosia zdobyła cztery punkty i zajęła drugie miejsce w turnieju, który odbył się w West Palm Beach w Stanach Zjednoczonych! ♟🥈

Nasza zawodniczka wraca do zdrowia po operacji, którą przeszła w Stanach Zjednoczonych. Obecnie Antosia jest w trakcie rehabilitacji, ale czuje się na tyle dobrze, że wzięła udział w turnieju szachowym w kategorii K-5 (do 5 klasy szkoły podstawowej) w West Palm Beach. Nasza zawodniczka udowodniła, że przerwa w grze nie wpłynęła negatywnie na jej formę, a wręcz przeciwnie! Antosia zdobyła cztery punkty i zajęła drugie miejsce w turnieju! ♟🥈

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.