pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Dobre występy naszych zawodników w Bielsku!

Opublikowano: 27-07-2022

W środę w Bielsku-Białej odbył się turniej Szachowy w ramach imprezy „Lato w Mieście na Sportowo 2022”. W turnieju wystąpiło trzech naszych zawodników, którzy zajęli wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

🔴 Wiktor Zmarzły zdobył 5,5 punktu w siedmiu partiach i zajął 6. miejsce w klasyfikacji zawodników do lat 18. Natomiast wśród juniorów do lat 10 drugie miejsce zajął 🔴 Wiktor Reterski! Jego brat, 🔴 Igor, także rywalizujący w tej kategorii wiekowej, zajął 7. miejsce.

Gratulacje dla naszych zawodników! 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.