pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Nasi zawodnicy najlepsi w Gdańsku!

Opublikowano: 20-07-2022

Dobre wieści z Gdańska! Mateusz Wasilewski został zwycięzcą, a Wiktor Reterski srebrnym medalistą II Bałtyckiego Turnieju Szachowego w klasyfikacji chłopców do lat 10! Z dobrej strony pokazał się także Igor Reterski.

Turniej w Gdańsku został zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Szachów. W grupie chłopców do lat 10 wystąpiło trzech naszych reprezentantów.
1⃣. miejsce z 8 punktami (7 zwycięstw i 2 remisy) zajął Mateusz Wasilewski 🔴
2⃣. miejsce z 7,5 punktu (7 zwycięstw i remis) zajął Wiktor Reterski 🔴
1⃣9⃣. miejsce z 5 punktami (5 zwycięstw) zajął Igor Reterski 🔴

🏅 Dodatkowo, w trakcie turnieju zostały rozegrane konkursy rozwiązywania zadań, w których Wiktor zajął 2. i 3. miejsce.

Serdeczne gratulacje dla naszych szachistów! Dobra robota chłopaki! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.