Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

4 punkty Oli Kiecy na Mistrzostwach Polski!

Opublikowano: 28-03-2022

Dobiegły końca mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 w grupie dziewcząt, w której rywalizowała Aleksandra Kieca. Nasza zawodniczka w dziewięciu rozegranych rundach odniosła w sumie 3 zwycięstwa i zanotowała 2 remisy.

Dobiegły końca Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 w grupie dziewcząt, w której rywalizowała Aleksandra Kieca. Nasza zawodniczka w dziewięciu rozegranych rundach odniosła w sumie 3 zwycięstwa i zanotowała 2 remisy.

Aleksandra Kieca ostatecznie zajęła 29. miejsce, zdobywając bezcenne doświadczenie na krajowym turnieju najwyższej rangi.


Oli gratulujemy sportowej postawy i pięknej szachowej walki! 👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.