Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Zwycięstwo w 2. rundzie Ekstraligi!

Opublikowano: 19-09-2023

We wtorek odbyła się 2. runda Drużynowych Mistrzostw Polski - Ekstraliga 2023, w której Akademia mierzyła się z drużyną z Krakowa. Spotkanie było bardzo wyrównane, ale wygrane Jacka Tomczaka oraz Tomasa Laurusasa przechyliły szalę zwycięstwa w całym meczu na korzyść gliwiczan!

We wtorek odbyła się 2. runda Drużynowych Mistrzostw Polski – Ekstraliga 2023, w której Akademia mierzyła się z drużyną z Krakowa. Spotkanie było bardzo wyrównane, ale wygrane Jacka Tomczaka oraz Tomasa Laurusasa przechyliły szalę zwycięstwa w całym meczu na korzyść gliwiczan!

🔴 Akademia Szachowa Gliwice 3,5 – 2,5 KSz Dwie Wieże Equity Advisors Kraków 🔵
Gabriel Sargissian ½-½ Jergus Pechac
Jacek Tomczak 1-0 Arkadiusz Leniart
Tomas Laurusas 1-0 Miłosz Szpar
Tomasz Warakomski ½-½ Piotr Nguyen
Toms Kantans ½-½ Dariusz Mikrut
Anna Warakomska 0-1 Deshmukh Divya


Serdeczne gratulacje dla naszych zwycięzców! 👏👏🙌


Już jutro o 15:00 kolejne szachowe emocje. Naszych zawodników czeka starcie z drużyną Polonii Wrocław.

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.