pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Złoto i brąz naszych zawodniczek!

Opublikowano: 17-10-2022

W czasie trwania Międzywojewódzkich Mistrzostw Juniorów odbył się także turniej przeznaczony dla rodziców i opiekunów. W zawodach wzięło udział troje zawodników reprezentujących Akademię Szachową Gliwice. Na najwyższym stopniu podium stanęła Tetiana Aksonova, 3. miejsce zajęła Aleksandra Kieca, a 14. lokata przypadła Robertowi Reterskiemu.

W czasie trwania Międzywojewódzkich Mistrzostw Juniorów odbył się także turniej przeznaczony dla rodziców i opiekunów. W zawodach wzięło udział troje zawodników reprezentujących Akademię Szachową Gliwice. Na najwyższym stopniu podium stanęła mama Pavlo Feseniuka – Tetiana Aksonova, trzecie miejsce zajęła zawodniczka Akademii, Aleksandra Kieca., a 14. lokata przypadła Robertowi Reterskiemu, tacie Igora i Wiktora.

♟ Turniej został rozegrany tempem gry 3’+2. Zawodnicy zmierzyli się w 7 rundach.

1. Tetiana Aksonova 🔴 7 punktów
  2. Aleksandra Kieca 🔴 5 punktów
  3. Robert Reterski 🔴 1 punkt

Serdeczne brawa dla naszych reprezentantów za piękną grę oraz stanowienie przykładu dla swoich podopiecznych! ❤️👏👍

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.