Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

T. Warakomski z awansem do Mistrzostw Polski! Wysokie miejsce A. Warakomskiej

Opublikowano: 01-11-2021

Zakończyły się Półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Arcymistrz Tomasz Warakomski okazał się bezkonkurencyjny i w przekonującym stylu wywalczył awans do Mistrzostw Polski!

Zakończyły się Półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Arcymistrz Tomasz Warakomski okazał się bezkonkurencyjny i w przekonującym stylu wywalczył awans do Mistrzostw Polski! W zawodach rywalizowała również WGM Anna Warakomska, która ostatecznie zajęła wysokie 5. miejsce.


Na odbywających się w Jastrzębiej Górze Półfinałach Indywidualnych Mistrzostw Polski wystąpiło dwoje naszych zawodników.


W grupie mężczyzn rywalizował Arcymistrz Tomasz Warakomski, który w dziewięciu rundach zgromadził siedem punktów i nie doznając porażki pewnie awansował do przyszłorocznych Indywidualnych Mistrzostw Polski.


W zawodach brała udział również Arcymistrzyni Anna Warakomska, która zanotowała bardzo obiecujący początek turnieju, ale niestety w jego dalszej fazie doznała dwóch porażek i ostatecznie zajęła 5. miejsce w tabeli.


Naszym zawodnikom gratulujemy sportowej postawy i pięknej walki, a za Arcymistrza Tomasza Warakomskiego będziemy trzymać kciuki podczas Mistrzostw Polski!

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.