Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Słodko-gorzkie wieści z Mistrzostw Polski

Opublikowano: 13-05-2022

Czwartkowy wieczór przyniósł kolejne rozstrzygnięcia na Indywidualnych Mistrzostwach Polski w szachach. Do po półfinału awansował Jacek Tomczak. Z kolei z turnieju odpadł Tomasz Warakomski.

Czwartkowy wieczór przyniósł kolejne rozstrzygnięcia na Indywidualnych Mistrzostwach Polski w szachach. Z dobrych wieści – do półfinału awansował Jacek Tomczak, który wygrał w dogrywce z zawodnikiem KSz „HETMAN” Katowice. Swój udział w turnieju zakończył natomiast Tomasz Warakomski, który w dogrywce musiał uznać wyższość swojego rywala.

🔜🕑♟ Dziś kolejna runda rozgrywek o Mistrzostwo Polski. Już o 14 Arcymistrz Tomczak zmierzy się z Arcymistrzem Kacprem Piorunem.


Wielkie gratulacje dla naszego półfinalisty oraz ogromne brawa dla Arcymistrza Tomka Warakomskiego za piękną i długą walkę w każdej rundzie. 👏👏👏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.