Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Już za 24 godziny rozpoczniemy III zjazd Superligi w Szachach Szybkich!

Opublikowano: 06-06-2023

Po 7 rozegranych spotkaniach Akademia Szachowa Gliwice zajmuje 4. miejsce w tabeli. Zjazd w Krakowie rozpocznie drugie koło eliminacji - to znaczy, że wszystkie kluby zagrają ze sobą mecze rewanżowe.

Po 7 rozegranych spotkaniach Akademia Szachowa Gliwice zajmuje 4. miejsce w tabeli. Zjazd w Krakowie rozpocznie drugie koło eliminacji – to znaczy, że wszystkie kluby zagrają ze sobą mecze rewanżowe. Naszą drużynę czekają bardzo ważne spotkania, które będą kluczowe przed ostatnim zjazdem rundy zasadniczej. IV zjazd Superligi odbędzie się 16 października w Poznaniu.

ℹ Najważniejsze informacje na temat jutrzejszego zjazdu ⤵
🏆 Superliga Rapid
🔴 Akademia Szachowa Gliwice🆚
8⃣ Wielkopolski Klub Szachowy
9⃣ KS Gwiazda Bydgoszcz
🔟 Klub Szachowy Dwie Wieże Kraków
🗓 7 maja | 🕗 16:30
📍 Hotel Premier Kraków, ul. Opolska 14a
📺 TVP Sport | YouTube

🤝 Emphie Solutions | ChessGrow | PF Restrukturyzacje 🤝

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.