Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

Jacek Tomczak na podium Warsaw Chess Festival 2023!

Opublikowano: 20-07-2023

Wczoraj zakończył się coroczny Memoriał Mieczysława Najdorfa - Warsaw Chess Festival. W mocno obsadzonym turnieju wziął udział Arcymistrz Jacek Tomczak. Nasz zawodnik zaprezentował wysoką dyspozycję i nie doznając porażki w 9 rundach ostatecznie zajął miejsce na trzecim stopniu podium!

Wczoraj zakończył się coroczny Memoriał Mieczysława Najdorfa – Warsaw Chess Festival. W mocno obsadzonym turnieju wziął udział Arcymistrz Jacek Tomczak. Nasz zawodnik zaprezentował wysoką dyspozycję i nie doznając porażki w 9 rundach ostatecznie zajął miejsce na trzecim stopniu podium!

3⃣ miejsce – Jacek Tomczak, 7 punktów (5 zwycięstw i 4 remisy)


Serdeczne gratulacje dla naszego Arcymistrza! 👏👏👏


Fot. Walusza Fotografia

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.