Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi seniorzy

GM Jacek Tomczak piąty w mocno obsadzonym turnieju!

Opublikowano: 22-08-2021

GM Jacek Tomczak zajął piąte miejsce w Arcymistrzowskim Turnieju Kołowym rozgrywanym w ramach 57. Międzynarodowego Festiwalu Szachowego im. Akiby Rubinsteina.

21 sierpnia zakończył się Arcymistrzowski Turniej Kołowy rozgrywany w ramach 57. Międzynarodowego Festiwalu Szachowego im. Akiby Rubinsteina, w którym brał udział Arcymistrz Jacek Tomczak.

W całym turnieju nasz zawodnik zanotował tylko jedną porażkę i z dorobkiem 5 punktów ostatecznie zajął piąte miejsce w tabeli.

Gratulujemy solidnego występu! 🔴♟

Fot. rubinstein.dzszach.pl

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.