W weekend odbyły się TESKO STEEL III Międzynarodowe Mistrzostwa Rybnika w Szachach Szybkich. Triumfatorem turnieju został Arcymistrz Tomasz Warakomski!
Przed zawodami nasz Arcymistrz był rozstawiony z numerem 1 i swoją grą zdecydowanie potwierdził, że był faworytem do zwycięstwa. Tomasz Warakomski zdobył 7,5 punktu w 9 partiach i stanął na najwyższym stopniu podium.
W turnieju wziął również udział Gabriel Michalak. Nasz junior w rywalizacji ze starszymi i wyżej notowanymi rywalami pokazał się z dobrej strony i zakończył zmagania z dorobkiem 3,5 punktu.
Wielkie brawa dla naszych zawodników i serdeczne gratulacje dla Arcymistrza!
