Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Zakończyliśmy rok szkolny 20/21!

Opublikowano: 23-06-2021

W środę 23 czerwca w Klubie Osiedlowym Chatka oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Była to okazja do spotkania zawodników, trenerów i pracowników Akademii Szachowej Gliwice.

W środę 23 czerwca w Klubie Osiedlowym Chatka oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Była to okazja do spotkania zawodników, trenerów i pracowników Akademii Szachowej Gliwice. ♟🔴🏠

Impreza stała pod znakiem gier, zabaw, wspólnego oglądania meczu oraz – a raczej przede wszystkim – gry w szachy! Wszyscy bawili się znakomicie i już nie mogą doczekać się kolejnego spotkania w tak wyborowym towarzystwie.

PS. Był także przepyszny tort. Kogo nie było – niech żałuje! 😋🍰😉

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.