Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Zabrzańska Jesień 2012

Opublikowano: 27-02-2020

Test

W dniach 27 i 28 października rozgrywano w Zabrzu-Grzybowicach doroczny turniej Zabrzańska Jesień, w którym rywalizowała również bardzo liczna grupa zawodników Akademii Szachowej. Turniej podzielony był na dwie grupy wiekowe: do lat dziesięciu oraz młodzieżowej (rocznik 1990 i młodsi). Rozgrywki młodszej grupy zdominowała Akademia Szachowa, dość powiedzieć, że w pierwszej dziesiątce 6 miejsc padło łupem naszych zawodników a na podium miejsca zajęli Dominik Fryda (I) oraz Mateusz Chłopecki (II). W tej samej grupie IV kategorię zdobyła Joanna Sztandar. Grupa starsza to również dobra gra naszych zawodników a o podium otarł się Kacper Modlich, zajmując IV miejsce. Wszystkim zawodnikom naszego klubu gratulujemy udanego startu!

Wyniki: 
rocznik 1990 i młodsi
rocznik 2002 i młodsi

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.