Przez dziewięć rund Bartek rywalizował z najlepszymi młodymi szachistami w kraju, zdobywając cenne doświadczenie i kolejne szachowe umiejętności. Każda partia była okazją do nauki, walki i sprawdzenia się na najwyższym krajowym poziomie.
Jesteśmy dumni, że zawodnik Akademii Szachowej Gliwice mógł reprezentować nasze miasto oraz klub w tak prestiżowych zawodach.
Gratulujemy Bartkowi ambitnej gry, sportowej postawy i odwagi w podejmowaniu kolejnych szachowych wyzwań. Wierzymy, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłości i będzie ważnym krokiem w jego dalszym rozwoju.
