Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Wyjątkowe treningi z Arcymistrzem Tomczakiem!

Opublikowano: 16-05-2023

W ubiegłym tygodniu grupy klubowe odbyły wyjątkowe wykłady szachowe - młodzi zawodnicy pracowali pod czujnym okiem Arcymistrza Jacka Tomczaka. Tematy zajęć były trudne, a treningi wymagające. Ciężka praca nie przeszkodziła jednak naszym szachistom kończyć zajęć z szerokimi uśmiechami na twarzach!

W ubiegłym tygodniu grupy klubowe odbyły wyjątkowe wykłady szachowe – młodzi zawodnicy pracowali pod czujnym okiem Arcymistrza Jacka Tomczaka. Tematy zajęć były trudne, a treningi wymagające. Ciężka praca nie przeszkodziła jednak naszym szachistom kończyć zajęć z szerokimi uśmiechami na twarzach!

Po wspólnym treningu zawodnik Ekstraligowej drużyny Akademiii znalazł czas na rozdanie autografów czy wykonanie pamiątkowych zdjęć. Bardzo dziękujemy naszemu Arcymistrzowi za wizytę! 🙏

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.