Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Wojtek Kozłowski triumfuje w Pawłowicach!

Opublikowano: 20-02-2023

Przekonujące zwycięstwo w Turnieju Szachowym dla Dzieci do lat 12 odniósł Wojciech Kozłowski. Zawodnik Akademii Szachowej Gliwice zawody zakończył bez porażki (cztery zwycięstwa i dwa remisy) i do domu wrócił z pucharem oraz IV kategorią szachową!

Przekonujące zwycięstwo w Turnieju Szachowym dla Dzieci do lat 12 odniósł nasz reprezentant, Wojciech Kozłowski. Zawodnik Akademii Szachowej Gliwice zawody zakończył bez porażki (cztery zwycięstwa i dwa remisy) i do domu wrócił z pucharem oraz IV kategorią szachową!

Wielkie brawa i serdeczne gratulacje dla Wojtka! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.