Akademia Szachowa Gliwice - logo
Akademia Szachowa Gliwice
pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Wiktor triumfuje w Bytomiu i Czeladzi! Solidny wynik Igora!

Opublikowano: 28-08-2023

Bracia Reterscy ostatnie dni wakacji wykorzystali na udział w szachowych turniejach i co warte podkreślenia - udział w zawodach zakończył się sukcesami! Wiktor Reterski w sobotę wygrał turniej w Bytomiu, a kolejnego dnia triumfował w Czeladzi.

Bracia Reterscy ostatnie dni wakacji wykorzystali na udział w szachowych turniejach i co warte podkreślenia – udział w zawodach zakończył się sukcesami! Wiktor Reterski w sobotę wygrał turniej w Bytomiu, a kolejnego dnia triumfował w Czeladzi. Jego młodszy brat wziął udział jedynie w pierwszych zawodach, ale pokazał się w nich z dobrej strony.

Turniej dla uczniów o Puchar Szkoły Szachowej „Czarny Koń”
zawodnicy z roczników 2010-2012
1⃣ miejsce 🔴 Wiktor Reterski, 4/5 punktów 🥇
zawodnicy z roczników 2013-2015
7⃣ miejsce 🔴 Igor Reterski, 2,5/5 punktów 🏅


I Turniej w Galeria Sztuki Współczesnej „Elektrownia”
Chłopcy do lat 12
1⃣ miejsce 🔴 Wiktor Reterski 7,5/9 punktów 🥇


Serdeczne gratulacje dla naszych szachowych braci! Tak trzymacje! 👏👏🙌

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.