pierwszy gliwicki klub ekstraligowy
Nasi juniorzy

Wiktor najlepszy na turnieju w naszym mieście! Dobry występ Igora

Opublikowano: 30-08-2022

Igor Reterski zwycięzcą turnieju zorganizowanego przez gliwicki MDK. Z dobrej strony pokazał się także jego młodszy brat - Igor.

Tuż przed zakończeniem wakacji odbył się turniej szachowy dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez gliwicki Młodzieżowy Dzień Kultury. W zawodach wzięli udział Wiktor i Igor Reterscy. Pierwszy z nich wygrał cały turniej, a młodszy z braci osiągnął dobry wynik i zajął miejsce w górnej części tabeli.

6 zwycięstw w 7 rundach to wynik, który dał 🔴 Wiktorowi Reterskiemu pewne 🥇 1. miejsce w turnieju. Jego młodszy brat również zaprezentował się z dobrej strony. Rywalizując głównie ze starszymi zawodnikami, 🔴 Igor wygrał 4 partie i ostatecznie zajął 14. miejsce na 32 startujących zawodników.

Wielkie brawa dla chłopców! Tak trzymajcie! 💪🔴♟

Nasze Marki
Gliwicki software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Akademia Szachowa Gliwice w swoim systemie szkolenia korzysta z rozwiązań przygotowanych przez programistów Emphie Solutions.
Internetowa platforma szachowa dla zawodników, trenerów i rodziców, na której można nauczyć się zasad królewskiej gry, a także podnieść poziom gry na każdym stopniu zaawansowania.
Wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie Gliwic. To właśnie na ul. Emilii Plater 18 w Gliwicach szachy spotykają się z językami obcymi, a programowanie przenika się z zajęciami plastycznymi.